Doświadczenie od 1975r.

Rok założenia firmy 1994r

Usługi Projektowania,  Urządzania, Pielęgnacji Ogrodów i Terenów Zieleni

Mgr inż. Barbara Nieć Kledzik i syn

O firmie / Certyfikaty / Nasze usługi / Galeria zdjęć prac / Wybrane realizacje / Promocje i gwarancje / Style ogrodów / Kontakt
Sztuka ogrodowa - historia / Ogrody w stylu angielskim / Ogrody w stylu japonskim / Ogrody w stylu francuskim / Ogrody w stylu nowoczesnym

 

Ogrody w stylu nowoczesnym

Wspłczesny ogrodowy styl jest tak samo niepowtarzalny jak naturalna struktura, która otacza ogród. Nowy styl w architekturze przyniósł bardziej nowoczesne rowziązania ogrodów, terenów zielonych tak aby do pasować poprzez żywe kolory i abstrakcyjne wzory, w połączeniu z unikalną architekturą elementów architektury ogrodowej przy tym zastosowaniu oświetlenia, tekstury przestrzeni na celu stworzenia w ogrodzie miejsca na zewnątrz domu poprzez powiększa się pięknem przyrody złożoności współczesnego życia.

Zmniejszenie przestrzeni w dzisiejszej społeczności oraz dynamiczny stylu życia współczesnego społeczeństwa ma tendencje w kierunku rozwoju nowoczesnego projektowania przy domowego ogrodu. W współczesnych czasach staje się jeszcze bardziej popularne ( jest dostępne dla wszystkich i ludzi i nie tak jak dawnych czasach dla zamożnych ludzi )

Współczesna architektura krajobrazu jest twórcza i elegancka poprzez łączenie z różnych opcji- stylów ogrodów, które są idealne dopasowane dla budowlii. Nowoczesny styl został stworzony dla małych ogrodów.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania, jeśli planujesz krajobraz współczesnego designu dla nowoczesnego domu jest stworzenie lini funkcjonowania, które uzupełniają styl domu. Tak aby podzielić ogród na funkcje: np wypoczynkowy jako przedłużenie domu, reprezentacyjny czy też wytyczeniu w ogrodzie miejscu zabaw dla dzieci czy dla psa.

Nowoczesny styl ogrodu ważny jest aby został stworzony z różnych materiałów, kolorów , elementów wodnych i innych innowacyjnych dodatków aby służyły do odpoczynku,refleksji osobistych wg własnych upodobań. Nowoczesny styl poznajmey po konstrukcjach ogrodu, które podejmują nietradycyjne elementy na zewnątrz i korzystanie z nich tak, jak prawo do jak najlepszego domu. Np:

Prosta belki drewna w naturalnych kolorach, które uzupełniają zewnątrz domu przez patio wspaniały wygląd i są świetnym sposobem na połączenie się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

. Płótno jest wyjątkowym materiałem do tworzenia cienia wokół terenów życia. Wiele nowoczesnych ogrodów brak dużych drzew i może stać się nieprzyjemne w pewnych porach dnia.

.tarasy, patia, oraz ścieżki mogą być wykonane z prostych materiałów takich jak żwir, kamień-fugowane ONZ i płytek, kamyków lub intrygujące w uzupełniających odcieniac. Niektórych współczesnych ogrodów są przede wszystkim składa się z tych hardscape materiałów z ograniczoną roślinności.

.Surowe beton jest kolejnym popularnym materiałem na nowoczesny design i jest często wykorzystywane do tworzenia życia w ogrodzie, zwłaszcza w ścianach.

. Inne materiały znalezione w nowoczesnym stylu współczesnego krajobrazu mogą zawierać metali takich jak stal nierdzewna i tworzywa sztuczne tworzywa sztuczne i nietradycyjnych, które przynoszą nowe spojrzenie na zewnątrz.

. Kolorowe meble z niepowtarzalnych wzorów, podobnych do tych w domu, są idealnym miejscem na nowoczesny ogród. Stoły ze stali nierdzewnej, żywe metalowe ławki, i siedzących w różnych kształtach może dodać do współczesnego nowego stylu.

. Geometryczne i filary i proste linie i kolory neutralne są wielkie akcenty na ścieżki i tarasy.

. wyposażenie w stylu orientalnym lub dodać relaksujący element nowoczesnym stylu. . Urny Azji i orientalnych ogrodów skalnych są popularne w wielu nowoczesnych domach.

Kompletne oświetlenia zewnętrznego jest przyjemne, w tym zmiany kolorów diod LED i światłowody, jak również streszczenie oświetlenie słupek. Plantatorów i meble z wbudowanym oświetleniem są popularne i na zewnątrz lampy, które wyglądają jak te wewnątrz domu wprowadzą niepowtarzalny smak do projektowania krajobrazu.

Ważna jest kożystanie z właściwości wody są także akcesoria związane z wodą w nowoczesnym stylu ogrodu.Np ściany ze stali nierdzewnej dające początek kaskady, małego źródła, twórcze spływowe, minimalistyczny i wyraźny akcenty basenów z kątów współczesnego domu itd, itd..

Kolor jest używany w różny sposób we współczesnych projektach. Kontrast między ciemne i jasne odcienie odgrywa dużą rolę w tworzeniu nowocześnie w przyrodzie, a naturalne barwy, niedokończony materiałów, a także jasność i czystość bieli akcent na świeżym powietrzu. Głębokie brązy, jak espresso, i jasne, żywe czerwienie, błękity i żółcie są powszechnie postrzegane we współczesnej na wolnym powietrzu meble i akcesoria.

Współczesne akcesoria dla Modernistycznego ogrodu.

Meble, akcesoria i akcenty dekoracyjne stosowane w nowoczesnym stylu krajobraz może być równie niepowtarzalny jak osobowość. Nowoczesne zewnątrz pomieszczenia są pomysłowe i można przesunąć granice wykończeniowe przy użyciu zwykłych przesyłek na różne sposoby. Rozważyć takie rzeczy jak abstrakcyjne rzeźby, metale błyszczące, kolorowe i urny itd, itd.

Roślin i roślinności w nowoczesnym ogrodzie.
W przeciwieństwie do większości stylów ogrodu, rośliny nie stanowią element centrum współczesnego projektowania krajobrazu.W niektórych nowoczesne ogrodów stosowane są miniaturowe rośliny i do wypełnionionych elementów i akcesoriów.

Drzewa i krzewy, kwiaty wieloletnie posiadają czystą linie i kształty geometryczne są także wspólne, Rośliny są często używane w sposób wprowadzający nowe tekstury i nowe kształty w nowoczesny ogród. Przy nowoczesnym projekcie Rośliny muszą być idalnie zaplanowane dla twojego miro klimatu panującego koło domu!

Nowoczesna architektura jest skupiona na małych przestrzeni na zewnątrz mających na cel zwiększenie przestrzeni życiowej domu. Wielu właścicieli wybierze projektanta z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami zawodowymi.